STEP 1 - TAILOR YOUR TRIP!

Każdy kafelek odpowiada jednodniowej wycieczce. Zaznacz kafelki, które najbardziej Cię interesują. Pamiętaj, że możesz spędzić w jednym miejscu więcej, niż jeden dzień! WYBIERZ OD 1 DO 21!

TORUŃ

Wiedzieliście, że toruńska starówka wpisana jest na Listę Kulturowego Dziedzictwa UNESCO? Nie? Cóż, spacer po toruńskim średniowiecznym zespole miejskim nie pozostawia wątpliwości, że to jak najbardziej zasłużone wyróżnienie – w końcu w Toruniu znajdziecie aż 1000 chronionych zabytków. Stare miejskie mury (najstarsze obronne w Polsce!) pamiętają osiem wieków historii, a coraz piękniej odrestaurowane mieszczańskie kamienice cieszą oko detalami i kolorami. Więcej o Toruniu dowiecie się od naszego przewodnika podczas zwiedzania Starego Miasta! Następnie, razem udacie się do... Muzeum Toruńskiego Piernika, które ulokowano w najprawdziwszej fabryce pierników! Obiecujemy, że poczujecie się tam jak w piernikowym odpowiedniku Fabryki Czekolady Willy’ego Wonka :) Jeżeli będziecie mieli ochotę, to będziecie mogli wziąć udział również w warsztatach wyrabiania i pieczenia pierników! A czy wiedzieliście, że Toruń to rodzinne miasto Mikołaja Kopernika? W domu, w którym mieszkał, mieści się teraz jego Muzeum i tam też zajrzymy! W Toruniu znajduje się również

Número de días:
1

Mis excursiones

El sitio web utiliza cookies para prestar servicios de acuerdo con la Política de Privacidad. El usuario puede establecer sus propias condiciones de almacenamiento o acceso a las cookies en su navegador.