Sobre nosotros

about
man and woman

Jesteśmy grupą podróżników, a każdy z nas kocha Polskę i jest specjalistą we własnej dziedzinie. Dlatego możecie być pewni, że każda wycieczka będzie przygotowana przez profesjonalistę i pasjonata. Zwiedziliśmy Polskę wzdłuż i wszerz i teraz chcemy dzielić się naszą wiedzą i naszymi doświadczeniami z każdym, kto będzie chciał zwiedzić Polskę w 2020 roku!

Jan

Jan Srokowski

Założyciel Treasures of Poland i organizator wycieczek

Polskę zacząłem poznawać już jako małe dziecko, jeżdżąc z ojcem na wycieczki rowerowe i wyprawy górskie. To był czas, kiedy zakochałem się bezpowrotnie w podróżach poza utartym szlakiem.

Pewnego dnia, jadąc koleją transsyberyjską i mając dużo czasu na przemyślenia, poczułem, że czas wrócić do ojczyzny. Postanowiłem więc spełnić marzenie z dzieciństwa i moją miłość do podróży zamienić w pracę na pełen etat.

Organizując wycieczki z Treasures, chcę pokazać Wam przede wszystkim to, co w Polsce sam najbardziej kocham. Szerokie, piaszczyste plaże, czyste jeziora ukryte pośród lasów czy dzikie górskie szlaki, to tylko niektóre ze skarbów naszego kraju. Bo Polska to kraj nie do końca jeszcze odkryty i przede wszystkim cały czas autentyczny!

Mary

Maria Lewaniak

Tłumacz, organizator wycieczek muzycznych

Ukończyłam studia z lingwistyki stosowanej z języka angielskiego i francuskiego. Języki są moją pasją, a dzięki nim mogłam też zwiedzić wiele krajów i poznać wspaniałych ludzi. A w Treasures znajomość języków wykorzystuję do tłumaczenia tekstów i kontaktu z Wami.

Podróże są całym moim życiem, ale jest coś, co kocham jeszcze bardziej. Muzyka. To ona przenosi mnie w inną rzeczywistość. Bardzo dużą część mojego życia poświęciłam skrzypcom i na zawsze pozostaną moją miłością. A połączenie muzyki właśnie, a także podróży, to spełnienie moich marzeń. Dlatego wychodzę do Was z ofertą wycieczek muzycznych! Polska to kraj bardzo bogaty w historię muzyki. Zabiorę Was na wycieczkę śladami Fryderyka Chopina, posłuchacie wspaniałych koncertów w Narodowym Forum Muzyki, a na koniec… może zagracie razem ze mną podczas jednego z jam session?

Paulina

Paulina Hejdukowska

Pilot wycieczek po Wrocławiu i Dolnym Śląsku oraz organizator wycieczek kulinarnych

Mam na imię Paulina i 8 lat temu postanowiłam spełnić swoje marzenie o podróży w nieznane z biletem w jedną stronę. Wyjazd miał być wakacyjną przygodą, a przerodził się w życiową pasję do odkrywania świata znanego z licealnych książek od geografii, kultur, smaków i zapachów. 🧳 

Jestem pilotem wycieczek tych poza utartym szlakiem, a przed wszystkim fanką gastronomii i wszystkiego, co wiąże się z celebracją posiłku 🥑

Lata spędzone w podróży pozwoliły zdobyć mi cenne doświadczenie, a przed wszystkich przekonały mnie, że Polska jest najpiękniejsza, mimo że w dalszym ciągu nie odkryta. Mam nadzieję, że Was też uda mi się przekonać i razem z nami odkryjecie prawdziwe skarby naszego kraju! 

Paweł

Paweł Kopeć

Przewodnik górski, organizator męskich wypraw, wycieczek survivalowych i przygodowych

Już od ponad dwudziestu lat, mimo że jestem dość młodym gościem, uwielbiam sprawdzać swój organizm w najróżniejszych warunkach i miejscach. To zamiłowanie do dawania sobie w kość doprowadziło mnie w końcu w góry wysokie.

Na początku były Góry Świętokrzyskie, a tam pierwsza poważna przeprawa – 23 godziny ciągłego marszu podczas tzw Setki Świętokrzyskiej. Później spróbowałem zimowego rajdu nocnego przy temperaturach ok -20 st. A dalej zaczęły się już wyższe szczyty. Tatry, Alpy, Kaukaz, Pamir czy Góry Alaski. Aż ostatniej jesieni zdobyłem Manaslu (8163 m n.p.m) bez użycia tlenu i bez wsparcia Szerpów wysokościowych. Gdy jadę w polskie góry, staram się zawsze wybierać tereny, w których „na szlaku” nie spotkam nikogo, oprócz leśnej zwierzyny. I właśnie w takie miejsca chcę Was zabrać organizując męskie wyprawy, wycieczki przygodowe, czy imprezy integracyjne.

Karo

Karolina Madej

Organizator wycieczek imprezowych

Od kilku lat jestem właścicielką szkoły języka francuskiego we Wrocławiu. Mam więc stały kontakt z francuskim, ale uwielbiam też język i kulturę hiszpańską! Ostatnio przez 3 tygodnie podróżowałam po Chile, odwiedzając między innymi Patagonię. A już niedługo wyjeżdżam na wyprawę do Omanu!

W Polsce najbardziej kocham góry, szczególnie Bieszczady. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu, ale kiedy mam tylko kilka wolnych dni, uwielbiam wyrwać się nad jezioro i popływać katamaranem. Ostatnio całkowicie pochłonęła mnie joga i taniec. Moją energię, pasję do życia i znajomość języków obcych wykorzystuję w Treasures do organizacji wycieczek Party Trip! Uwielbiam kontakt z ludźmi wszystkich narodowości, bo w wielokulturowym gronie zawsze jest najciekawiej! Uwielbiam też łączyć ludzi w pary, więc zapraszam wszystkich na wycieczki… dla singli 🙂

El sitio web utiliza cookies para prestar servicios de acuerdo con la Política de Privacidad. El usuario puede establecer sus propias condiciones de almacenamiento o acceso a las cookies en su navegador.