CG
ToP City Games

ToP City Games

ToP City Games to połączenie Esape Room i zwiedzania miasta w jednym!

Na początku, każdy z Was otrzyma wprowadzenie fabularne i informację o miejscu i godzinie rozpoczęcia gry. Po drodze będziecie rozwiązywać zagadki i szukać wskazówek, które doprowadzą Was do wielkiego finału. Zagracie w szachy na podziemnym parkingu, będziecie uciekać przed szpiegami, fałszować dokumenty.  Dodatkowo, zwiedzicie najpiękniejsze miejsca we Wrocławiu, w Krakowie czy w Warszawie. 

ToP city game to rozrywka dla wszystkich, małych i dużych. Możecie przyjść we dwójkę, z ekipą z pracy, czy też z kolegami z zagranicy, którzy akurat przyjechali w odwiedziny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich miłośników gier, RPG, planszówek oraz tych, którzy po prostu chcą spędzić kilka godzin w nietypowy sposób!

Złoto Wrocławia

6 maja 1945 r. Sowieci zdobyli Wrocław. Festung Breslau broniła się przez 80 dni. Poddała się cztery dni po kapitulacji Berlina… 

Gdy Rosjanie wkroczyli do Wrocławia, Hitlerowcy uciekali w popłochu ze zrabowanym złotem, ale jeden z najwyżej postawionych oficerów SS pozostał jeszcze na posterunku i patrzył z góry na wyludniające się miasto. Dużo szybciej przewidział, że zostaną wyparci z Breslau przez armię Radziecką, więc już od kilku miesięcy gromadził skarby. Nie mógł wywieźć ich wszystkich, dlatego ukrył większość kosztowności i pozostawił swojemu synowi wskazówki, które za kilka lat, gdy sytuacja na froncie trochę się uspokoi, miały go doprowadzić do skarbu…

Złoto Wrocławia
Złoty pociąg (gra w terenie)

Złoty pociąg (gra w terenie)

Zimą 1945 roku z Breslau wyruszył tajemniczy konwój. Jego zawartość stanowiło złoto bankowe, depozyty zakładów jubilerskich i majątek prywatnych właścicieli. Eskortę cennego ładunku zapewniała grupa zaufanych oficerów SS i policji. Celem tego transportu było dotarcie do bezpiecznej kryjówki…

“Złoty Pociąg”, to kontynuacja hitowej gry miejskiej, czyli “Złoto Wrocławia”, tylko że… w terenie! Spotkamy się w miejscu, którego współrzędne geograficzne otrzymacie tuż przed wyjazdem i tam zacznie się poszukiwanie skarbu.

Otrzymacie mapę, mającą doprowadzić Was do zaginionych lub, po prostu, dobrze ukrytych kosztowności. zrabowanych z Breslau w trakcie odwrotu. Nie będzie to łatwe zadanie, bo na przeszkodzie staną również inni gracze, chętni zgarnąć skarby. Do udziału w grze zapraszamy tych, którzy ukończyli “Złoto Wrocławia”!

Ruch oporu

W trakcie II wojny światowej Polska była krajem okupowanym, w którym ruch oporu rozpoczął swoją działalność niemal natychmiast po zaprzestaniu regularnych działań wojennych.

“Ruch Oporu” to propozycja zarówno dla tych, którzy chcą zagrać w gronie znajomych, jak i pojedynczych graczy, chcących poznać nowe osoby.

W trakcie gry wcielicie się w role żołnierzy i cywili, którzy będą starali się za wszelką cenę uciec przed prześladującymi ich urzędnikami 3 Rzeszy. Celem gry, jest przekazanie niezwykle tajnych dokumentów schowanych w czarnej walizce… Co to za dokumenty i tajna informacja – tego dowiecie się już w trakcie gry – nie chcemy Wam psuć niespodzianki!

Możecie być pewni jednego. Ta gra dostarczy Wam dużo emocji i adrenaliny!

Ruch oporu
Glass King

Glass King

“Pełni entuzjazmu, spotkaliście się ze znajomymi na moście Uniwersyteckim. Nagle wszystkie lampy zgasły i zrobiło się ciemno. Niebo było całkowicie zasnute chmurami. Jadący nieopodal tramwaj zatrzymał się, ale nikt z niego nie wysiadł. Nastała ciemność, którą delikatnie rozświetlał księżyc oraz latarki pojedynczych przechodniów. Lekko oszołomieni, skręciliście w jedną z ulic Rynku. Idąc nią, zobaczyliście leżącą na chodniku nieprzytomną, zakrwawioną kobietę, z rozbitym czołem. Po chwili wrócił prąd i w tym samym momencie usłyszeliście krzyk – jakaś starsza pani z pobliskiej kamienicy, która postanowiła wyjrzeć za okno, żeby sprawdzić czy jej sąsiadce również zgasł prąd, zauważyła Was i tę leżącą, zakrwawioną kobietę. Jeden z Was postanowił sprawdzić jej tętno… Nie żyła.” Tak zaczyna się historia naszej flagowej gry, którą na pewno pokochacie!

Joker

“Joker” to gra, która wymagać będzie od Was żelaznych nerwów i szybkich decyzji. Od Was zależeć będą losy całego miasta, które na dłuższą chwilę pogrąży się w chaosie.

Po mieście grasuje szalony przestępca, który zabija swoje ofiary w niewiadomym celu. Policja próbuje rozpracować go, ale wiecie jak działa policja… W pewnym momencie odpowiedzialność za losy miasta spadnie tylko i wyłącznie na Was.

Będziecie musieli dowiedzieć się jakie jest powiązanie pomiędzy ofiarami i uratować tych, którzy są kolejni na liście. Jak pewnie się domyślacie, Wy także w pewnym momencie będziecie najbardziej poszukiwanymi osobami przez Jokera i będziecie musieli rozdzielić się, aby przetrwać…

Joker
artysci

“Artyści”

Na Rynku czy też Starówce każdego z dużych polskich miast, gdy tylko zrobi się trochę cieplej, można spotkać dziesiątki artystów. Wiedzieliście, że istnieje grupa przestępcza “Artyści”, która handluje nielegalnymi substancjami i trzyma w ryzach cały Wrocław?

Podczas 2-godzinnej gry, spróbujecie zdemaskować liderów tej grupy, a zadanie nie będzie takie łatwe, bo “Artyści” nie wyglądają jak typowi przestępcy. Są wśród nich profesjonalni muzycy, rzeźbiarze oraz malarze, Profesorowie z ASP i wykładowcy na Akademii Muzycznej.

W rozszyfrowywaniu zadań pomagać Wam będzie skrzypaczka, która będzie też Waszą wtyczką. Zaznajomiona ze światkiem artystów Wrocławskich, zjedna sobie przyjaciół wśród szefów gangu. Czy uda Wam się zdobyć jej zaufanie? Czy stworzycie razem zgraną ekipę detektywistyczną?

Uczeczka z PRL

Niektórzy z nas pamiętają jeszcze czasy PRLu i wspominają je z rozrzewnieniem, niektórzy (na szczęście!) nie mieli okazji żyć w tych czasach… My wiemy jedno. “Ucieczka z PRL” to najbardziej spektakularna z naszych gier, idealna na wieczory kawalerskie i imprezy integracyjne!

Czy uda Wam się wykonać serię zadań, zanim dorwie Was samochód Milicji? Czy będziecie na tyle przebiegli i szybcy, żeby w ciągu dwóch godzin sfałszować dokumenty, odnaleźć cinkciarza i kupić 5 litrów paliwa?

Zapraszamy szczególnie duże firmy!

Uczeczka z PRL
Golden Egg (gra w terenie)

Golden Egg (gra w terenie)

Czy są wśród Was wielbiciele “Władcy Pierścienia”, smoków i innych fantastycznych zwierząt? Czy kochacie stare mapy i szukanie skarbów? Jeżeli tak, to “Golden Egg” jest dla Was idealną propozycją!

“Golden Egg” to historia Malachita, który opuszcza swoją umierającą żoną po to, aby znaleźć lek, który przywróci jej życie. Po drodze przeżywa niezwykłe przygody, uczy się zielarstwa, poszukuje złota w rzekach i innych kamieni szlachetnych…

Wy wyruszycie jego śladami, aby odnaleźć tytułowe Złote Jajo w Krainie Wygasłych Wulkanów. Jednak aby odnaleźć skarb, będziecie musieli, między innymi, zbudować tratwę, rozpalić ogień z krzesiwa i rozwiązać masę zagadek!

PERSONALIZA TU VIAJE

Este tour puede ser completamente personalizado. ¡Echa un vistazo a la pestaña "Cose tu propio viaje", donde encontrarás inspiración para los viajes! Podrás coser tu viaje de la manera que más te guste. ¡Elija atracciones individuales y nosotros nos encargaremos del resto!

El sitio web utiliza cookies para prestar servicios de acuerdo con la Política de Privacidad. El usuario puede establecer sus propias condiciones de almacenamiento o acceso a las cookies en su navegador.